Szklany stół w mieszkaniu – modny obrus na stół. Mata na szklany stół

Wraz z pojawieniem się przepięknych, szklanych stołów, wiele kobiet zaczęło się zastanawiać, co położyć na takim stole, by dodać mu uroku i zapewnić niepowtarzalną ozdobę. Jednak odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta.

mata na szklany stół

Szklane stoły już same w sobie prezentują się doskonale i nie każdy modny obrus na stół będzie prezentować się na nim dobrze. Często zastępuje go na przykład elegancka mata na szklany stół, która może pełnić rolę takiej ozdoby, jak i zabezpieczać stół przed zabrudzeniami czy zarysowaniem. Pamiętajmy jednak, że mata na szklany stół nie zapewni nie wiadomo jak skutecznej ochrony szkła i należy się z nim odpowiednio obchodzić.

modny obrus na stół

Wybierając modny obrus na stół ze szkła, pamiętajmy o tym, by nie odbierał on uroku takiego stołu. Szklane stoły posiadają bowiem mnóstwo czaru i nadają wnętrzu wspaniały, lekki charakter. Jeśli więc zastosujemy modny obrus na stół, który jednocześnie będzie wykonany z grubego i ciężkiego materiału, efekt lekkości jaki daje szkło zostanie zniwelowany. Rozważnie dobierajmy więc wszystkie elementy wystroju wnętrza.

 

Author: kuchenny-swiat.pl