Bogaty asortyment artykułów spożywczych dla dzieci.

Małe dzieci nie jedzą to samo, co dorośli ludzie. One mają bardzo delikatne, malutkie żołądki, które nie mają jeszcze przyswojone jedzenie. Noworodki nie karmione piersią od początku lecz modyfikowanym mlekiem mogą otrzymywać już od 4 miesiąca kasze i zupki warzywne. Dzieci kojone piersią dopiero od 6 miesiąca mogą otrzymywać coś więcej niż mleko.

 

Do 4 miesiąca dawka mleka jest coraz to zwiększana. Od 50 ml 9 razy dziennie, do 200 ml, 5 razy dziennie. Jedna miarka to 30 mililitrów wody specjalnej. Woda specjalna do rozcieńczania mleka modyfikowanego raczej nie jest dostępna w marketach.
Dzieci po 4 miesiącu, po 6 miesiącu, po 8, mają serię różnych produktów. Te produkty to między innymi kasze mleczne i bez mleczne. Wszelkiego rodzaju herbatki, owocowe musy, warzywne zupki z cielęciną, wołowiną, albo królikiem. Jak również soczki owocowe z witaminami. Soczki do zrobienia, w granulkach o owocowych smakach. Kasze bez mleczne dla dzieci z problemami alergicznymi. Spełniają się one identycznie, jak kasze mleczne.

Author: kuchenny-swiat.pl