Stylowe dodatki do kuchni

Od kilku sezonów najgorętszym trendem w architekturze jest kuchnia urządzona w białych kolorach. Jednak czasami wygląda ona zimno i mało przytulnie. Oprócz mebli i niezbędnych akcesoriów kuchennych, ważną rolę odgrywają w niej także dodatki.

 

Wbrew pozorom, nie kosztują one wiele i w ten sposób niewielkim kosztem możemy upiększyć naszą kuchnię. Odpowiednio dobrane tworzą klimat miejsca, dodają charakteru i sprawiają, że pomieszczenie jest przytulne i nastrojowe.

Bardzo dobrym i jednocześnie przydatnym trikiem, jest wprowadzenie do kuchni zieleni. Donice z ziołami dodają uroku i przyjemnego zapachu w kuchni, a jednocześnie przydają się przy gotowaniu. Tanią opcją są również dekoracje ścienne, na przykład plakaty z grafiką czy obrazy z kwiatami, wspaniale ozdobią każdą kuchnię. Również akcesoria kuchenne nie muszą być drogie. Metalowy ażurowy kosz na owoce, wysokie młynki do soli i pieprzu, szklana karafka na wodę czy ceramiczny dzbanek o nietypowym kształcie, to wystarczające dekoracje w nowoczesnej kuchni.

Author: kuchenny-swiat.pl