Najlepsze sztućce – sztućce Lauer – noże

Szukasz idealnych sztućców do swojego domu? Wydawać by się mogło, że sztućce to nic wielkiego i każde będą pasowały do każdego wnętrza. Nic bardziej mylnego! Sztućce to dopełnienie całości. Na pierwszy rzut oka faktycznie nikt z nas nie zwraca uwagi na szczegóły na stole, przy którym zasiada. Jednak ludzki mózg podświadomie rejestruje dokładnie każdy drobiazg, który znajduje się w jego otoczeniu i to właśnie decyduje, czy dana inscenizacja się nam podoba, czy też nie.

sztućce Lauer

To dlatego wbrew pozorom tak istotne jest, czy wybierzesz sztućce Lauer czy też produkty innej firmy. Pamiętaj jednak, by nie dać się zwariować dodatkom. Jeśli coś ze sobą wizualnie komponuje, a nie należy do jednego kompletu, to nie jest powód, dla którego musisz zmienić zestaw stojący na stole.

noże Lauer

Dla przykładu – możesz położyć przy talerzach noże Lauer, widelce Hassel i łyżki jeszcze innej firmy. O ile całość wygląda schludnie, oczywiście! Nie można przesadzać z mieszaniem stylu, żeby całość nie wyglądała na zbytnio przesyconą. Ale eksperymenty są doskonałym pomysłem, nie bój się być odważnym!

Author: kuchenny-swiat.pl