Co zamiast obrusu na stół? Cudowne dekoracje na letnią porę roku – letnie dekoracje na stół

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Również w urządzaniu wnętrz istnieją zupełnie inne trendy w zależności od tego, jaka jest akurat pora roku.

co zamiast obrusu na stół?

Wraz z nadejście lata, ogromną popularnością cieszą się różnego typu letnie dekoracje na stół. Wśród nich królują zdecydowanie letnie rośliny i zboża, czy też słoneczniki. Nie brak jednak także obrusów, bieżników czy serwet, które swoimi kolorami czy wzorami nawiązują do letniego czasu. Zastanawiając się co zamiast obrusu na stół, warto wziąć pod uwagę właśnie serwety czy bieżniki. Można także wykorzystać różnego rodzaju podkładki.

letnie dekoracje na stół

Najpiękniejsze letnie dekoracje na stół powstają również z naturalnych materiałów, w tym również roślin żywych. Decydując się co zamiast obrusu na stół warto wziąć pod uwagę te najpiękniejsze motywy roślinne czy zboża stawiane w wazonach. Nie zapominajmy, że natura daje nam cały ogrom pięknych i stylowych dekoracji, wystarczy z nich wybrać najpiękniejsze i najbardziej odpowiadające naszemu gustowi, czy stylowi mieszkania. Później już wystarczy cieszyć swoje oczy ich urokiem i nierzadko także zapachem.

 

Author: kuchenny-swiat.pl