Orzeźwiające drinki na bazie ogórka

Zamknijmy na dłuższą chwilę oczy i wyobraźmy sobie taką oto sytuację. Jest upalne lato. Żar wprost leje się z nieba. Temperatura w cieniu pokazuje przyjemne 30 stopni Celsjusza. A my? Właśnie rozpoczęliśmy urlop, więc delektujemy się chwilą ciszy i błogiego nicnierobienia na leżaku. W otoczeniu zieleni. Z kapeluszem na głowie, zażywamy kąpieli słonecznych. W głowie tylko i wyłącznie same pozytywne myśli. Tak, czekają nas tylko dobre chwile. Promienie delikatnie otulają nasze ciałko, aż przychodzi ochota by się schłodzić czymś mocniejszym i bardziej orzeźwiającym, niż woda.

Lato to czas wakacyjnych spotkań w gronie znajomych oraz rodziny. Długie dni i ciepłe noce nastrajają pozytywnie do eksperymentów, również tych za domowym barem z napojami wyskokowymi. Warto zatem przetestować przepisy na drinki z ogórkiem!

Wykonanie jest banalnie proste, a połączenie składników ze świeżym ogórkiem, daje niesamowitą eksplozję smaku i zapachu! Zapoznaj się już teraz z naszą propozycją na niesamowite orzeźwienie, zamknięte w niewielkiej szklance! Jeśli nigdy wcześniej nie testowałeś takiego połączenia, to najwyższa pora! Wierzymy, że nie tylko Ty rozsmakujesz się w tym niesamowitym połączeniu! Czas na nowości! Już dziś zaopatrz się we wszystkie, niezbędne produkty i serwuj swoim znajomym oraz przyjaciołom drinki rodem z wysp Morza Śródziemnego!

Drinki z ogórkiem można stworzyć dosłownie ze wszystkiego! Wystarczy, że zaopatrzymy się w kilka składników!

Jednym ze sposobów na orzeźwiający napój wyskokowy jest połączenie: limonki, świeżego ogórka oraz smakowego, gazowanego napoju. Do tego odrobina (ok. 50 ml) czystej wódki, kostki lodu i parę świeżych listków mięty. Jeśli nie mamy w kuchni limonki, można ją śmiało zastąpić plastrami cytryny. Warto przed podaniem wstawić drinki z ogórkiem do lodówki, aby całość jeszcze bardziej się schłodziła. Jako dodatek, w formie małej przekąski, można zaserwować pokrojone, sezonowe owoce, na przykład: truskawki, arbuza, czy winogrono.

 

Author: kuchenny-swiat.pl