Majstersztyk, serwis kawowy oraz obiadowy w jednym.

W dzisiejszych czasach, w dobie internetu zobaczymy wszystko i wszędzie. Zakupimy produkt, który znajduje się na drugim końcu Polski. Produkt wprost z Polskiej fabryki, gdzie prowadzona ona jest przez rodzinę o polskich korzeniach. Coś nie bywałego, bo muzeum papiernictwa już było w posiadaniu Niemieckich korzeni.

 

I tak poprzez ofertę polskiej porcelany, znajdziemy pełen zestaw kawowo – obiadowy w jednej spójnej całości. Serwis ten można zakupić na stronie internetowej z posyłką oraz na raty lub za gotówkę.
Serwis obiadowy zawiera następujące elementy: talerze obiadowe, bulionówkę, podstawki pod bulionówki, salaterki, półmiski, sosjerkę oraz wazę porcelanową. Serwis kawowy składa się z takich elementów, między innymi, jak: komplet filiżanek, podstawki pod filiżanki, talerze deserowe, imbryk, oraz dzbanek do śmietanki i cukiernicę.

Cały ten zestaw wygląda nienagannie, zaprezentuje się na każdym stole, w gospodarstwie domowy. Znakomity pomysł na różne wydarzenia rodzinne. Jak i każdy z gości będzie miał swoją filiżankę z ciepłą kawą.

Author: kuchenny-swiat.pl